Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda
Hakkımızda
Hakkımızda

MSA CASTİNG 2003 yılında onbeş yıllık  tecrübe ve birikimle kurulmuş olup , tasarım  kokil kalıp, kokil döküm , kum döküm, ve işleme proseslerini  tek çatı altında toplamış ülkemizdeki sayılı döküm firmalarından biridir. 

Kaliteyi ve müşteri memnuniyetini ilke edinmiş olan firmamız  sektördeki gelişmeleri yakından takip ederek sürekli teknolojiye yatırım yapmaktadır.

Firmamızda  400gr ile 400 kg arası  parçalar  kum döküm,100gr ile 40kg arasi parçalar kokil  döküm yöntemleri ile dökülebilmekte olup, dökümde kullanılan tüm maçalar kendi bünyemizdeki  maça makinaları ile üretilmektedir.


 İMSA CASTİNG Bünyesindeki beş eksen  ve üç eksen cnc tezgahları ile spesifik parçaların  kaliteden ödün vermeyerek en hızlı ve ekonomik şekilde müşteriye ulaşmasını sağlamaktadır.


İMSA CASTING, işlenmiş alüminyum döküm ihraç ettiği ülke ve partner sayısını artırarak sektörde tercih edilen firma olma yolunda ilerlemektedir.


Kalite politikamız  ,Kalitenin  Sürekliliğini ve gelişimini sağlayabilmek için güncel teknolojiyi takip etmek, dinamik bir yapıya sahip olmayı ilke edinmektir.


Firmamız konusunda uzman çalışanları ile müşterilerimizin taleplerine hızlı ve ekonomik cevap vererek en uygun çözümleri bulmaktadır.


Hedefimiz ; üretim, kalite,  istihdam gücü ve potansiyelimizi ileriye taşıyarak  maksimum müşteri memnuniyeti sağlamak, ihracatı artırıp   ülke ekonomisine katkıda bulunmaktır.

UA-123158820-1